KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983137

nr 1298 3137

Sven Lignell

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 90x70cm

Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:33:53

Sven Lignell

Läs mer om Sven Lignell